GA0402Y102MXBAP31G
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GA0402Y102MXBAP31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V X7R 0402
Podatkovni listi: GA0402Y102MXBAP31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA0402Y102MXBAP31G
Številka dela GA0402Y102MXBAP31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 100V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3021263 pcs Podatkovni list GA0402Y102MXBAP31G.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1000pF