GA0402Y181KXXAP31G
pregled izdelka
Številka dela: GA0402Y181KXXAP31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 180PF 25V X7R 0402
Podatkovni listi: GA0402Y181KXXAP31G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GA0402Y181KXXAP31G
Številka dela GA0402Y181KXXAP31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 180PF 25V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3299945 pcs Podatkovni list GA0402Y181KXXAP31G.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 180pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 180pF