GA0603A102KXAAP31G
pregled izdelka
Številka dela: GA0603A102KXAAP31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: GA0603A102KXAAP31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA0603A102KXAAP31G
Številka dela GA0603A102KXAAP31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 902477 pcs Podatkovni list GA0603A102KXAAP31G.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.038" (0.97mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1000pF