GA0805A8R2BBCBR31G
pregled izdelka
Številka dela: GA0805A8R2BBCBR31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: GA0805A8R2BBCBR31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA0805A8R2BBCBR31G
Številka dela GA0805A8R2BBCBR31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453310 pcs Podatkovni list GA0805A8R2BBCBR31G.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 8.2pF