GA0805Y103KXABP31G
pregled izdelka
Številka dela: GA0805Y103KXABP31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: GA0805Y103KXABP31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA0805Y103KXABP31G
Številka dela GA0805Y103KXABP31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2034479 pcs Podatkovni list GA0805Y103KXABP31G.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10000pF