GA1206A221KXABR31G
pregled izdelka
Številka dela: GA1206A221KXABR31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: GA1206A221KXABR31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA1206A221KXABR31G
Številka dela GA1206A221KXABR31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1265506 pcs Podatkovni list GA1206A221KXABR31G.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 220pF Aplikacije Automotive