GA1206A3R3CXCBC31G
pregled izdelka
Številka dela: GA1206A3R3CXCBC31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: GA1206A3R3CXCBC31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA1206A3R3CXCBC31G
Številka dela GA1206A3R3CXCBC31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 432620 pcs Podatkovni list GA1206A3R3CXCBC31G.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.3pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 3.3pF Aplikacije Automotive