GA1206Y103MBJBT31G
pregled izdelka
Številka dela: GA1206Y103MBJBT31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 16V X7R 1206
Podatkovni listi: GA1206Y103MBJBT31G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GA1206Y103MBJBT31G
Številka dela GA1206Y103MBJBT31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 16V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 947844 pcs Podatkovni list GA1206Y103MBJBT31G.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije Automotive