GA1206Y222KXABT31G
pregled izdelka
Številka dela: GA1206Y222KXABT31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2200PF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: GA1206Y222KXABT31G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GA1206Y222KXABT31G
Številka dela GA1206Y222KXABT31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2200PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1087202 pcs Podatkovni list GA1206Y222KXABT31G.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 2200pF