GA1210A182GBAAT31G
pregled izdelka
Številka dela: GA1210A182GBAAT31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1800PF 50V C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: GA1210A182GBAAT31G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GA1210A182GBAAT31G
Številka dela GA1210A182GBAAT31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1800PF 50V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 274059 pcs Podatkovni list GA1210A182GBAAT31G.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.076" (1.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1800pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 1800pF Aplikacije Automotive