GA1210Y563KBAAT31G
pregled izdelka
Številka dela: GA1210Y563KBAAT31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 50V X7R 1210
Podatkovni listi: GA1210Y563KBAAT31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA1210Y563KBAAT31G
Številka dela GA1210Y563KBAAT31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.056UF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 406030 pcs Podatkovni list GA1210Y563KBAAT31G.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.076" (1.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.056µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije Automotive