GA1210Y681MBEAR31G
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GA1210Y681MBEAR31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 680PF 500V X7R 1210
Podatkovni listi: GA1210Y681MBEAR31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA1210Y681MBEAR31G
Številka dela GA1210Y681MBEAR31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453005 pcs Podatkovni list GA1210Y681MBEAR31G.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.076" (1.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije Automotive