GA1812A680FBEAT31G
pregled izdelka
Številka dela: GA1812A680FBEAT31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: GA1812A680FBEAT31G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA1812A680FBEAT31G
Številka dela GA1812A680FBEAT31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83094 pcs Podatkovni list GA1812A680FBEAT31G.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 68pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 68pF Aplikacije Automotive