GA1812Y273KXCAT31G
pregled izdelka
Številka dela: GA1812Y273KXCAT31G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 200V X7R 1812
Podatkovni listi: GA1812Y273KXCAT31G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GA1812Y273KXCAT31G
Številka dela GA1812Y273KXCAT31G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.027UF 200V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296317 pcs Podatkovni list GA1812Y273KXCAT31G.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija GA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.027µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije Automotive