HAZ331MBABRBKR
pregled izdelka
Številka dela: HAZ331MBABRBKR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Podatkovni listi: HAZ331MBABRBKR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HAZ331MBABRBKR
Številka dela HAZ331MBABRBKR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 330PF 1KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 603193 pcs Podatkovni list HAZ331MBABRBKR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija HAZ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc Zmogljivost 330pF