HFA90NH40
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HFA90NH40
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 90A HALFPAK
Podatkovni listi: HFA90NH40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HFA90NH40
Številka dela HFA90NH40 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE GEN PURP 400V 90A HALFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4469 pcs Podatkovni list HFA90NH40.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 90A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja HALF-PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HEXFRED® Povratni čas obnovitve (trr) 140ns
Pakiranje Bulk Paket / primer D-67 HALF-PAK
Druga imena *HFA90NH40 Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 400V 90A Chassis Mount HALF-PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 6µA @ 400V Tok - Povprečni popravek (Io) 90A