HV1825Y272KXVATHV
pregled izdelka
Številka dela: HV1825Y272KXVATHV
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2700PF 4KV X7R 1825
Podatkovni listi: HV1825Y272KXVATHV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HV1825Y272KXVATHV
Številka dela HV1825Y272KXVATHV Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2700PF 4KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62537 pcs Podatkovni list HV1825Y272KXVATHV.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija HV
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 2700pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 2700pF Aplikacije General Purpose