HV1825Y681JXMATHV
pregled izdelka
Številka dela: HV1825Y681JXMATHV
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 680PF 5KV X7R 1825
Podatkovni listi: HV1825Y681JXMATHV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HV1825Y681JXMATHV
Številka dela HV1825Y681JXMATHV Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 680PF 5KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83733 pcs Podatkovni list HV1825Y681JXMATHV.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija HV
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije General Purpose