HV2220Y681KXMATHV
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HV2220Y681KXMATHV
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 680PF 5KV X7R 2220
Podatkovni listi: HV2220Y681KXMATHV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HV2220Y681KXMATHV
Številka dela HV2220Y681KXMATHV Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 680PF 5KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101808 pcs Podatkovni list HV2220Y681KXMATHV.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm) Serija HV
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije General Purpose