HVR2500004123FR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
HVR2500004123FR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVR2500004123FR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 412K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: HVR2500004123FR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVR2500004123FR500
Številka dela HVR2500004123FR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 412K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 950206 pcs Podatkovni list HVR2500004123FR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija HVR25 Odpornost 412 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 2306 241 64124
5043HV412K0F12AFX
PPCQF412KTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 412 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sestava Metal Film