HVR3700007154FR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
HVR3700007154FR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVR3700007154FR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 7.15M OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: HVR3700007154FR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVR3700007154FR500
Številka dela HVR3700007154FR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 7.15M OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 535446 pcs Podatkovni list HVR3700007154FR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Serija HVR37 Odpornost 7.15 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena PPCHF7.15MCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 7.15 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sestava Metal Film