HVR3700007683FR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
HVR3700007683FR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVR3700007683FR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 768K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: HVR3700007683FR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVR3700007683FR500
Številka dela HVR3700007683FR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 768K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 759352 pcs Podatkovni list HVR3700007683FR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Serija HVR37 Odpornost 768 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 2306 242 67684
5053HV768K0F12AFX
PPCHF768KTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 768 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sestava Metal Film