HVR6800002003JAC00
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
HVR6800002003JAC00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVR6800002003JAC00
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 200K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: HVR6800002003JAC00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HVR6800002003JAC00
Številka dela HVR6800002003JAC00 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 200K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4037 pcs Podatkovni list HVR6800002003JAC00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm)
Serija HVR68 Odpornost 200 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena PPC1J200KCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 200 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film