IRFBC30ASTRR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRFBC30ASTRR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRFBC30ASTRR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 3.6A D2PAK
Podatkovni listi: IRFBC30ASTRR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRFBC30ASTRR
Številka dela IRFBC30ASTRR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET N-CH 600V 3.6A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5136 pcs Podatkovni list IRFBC30ASTRR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.2 Ohm @ 2.2A, 10V
Odmik moči (maks.) 74W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 510pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 3.6A (Tc) 74W (Tc) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3.6A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRFBC30PBF
IRFBC30PBF
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: MOSFET N-CH 600V 3.6A TO-220AB
Na zalogi: 87952 pcs
Prenesi: IRFBC30PBF.pdf
RFQ
IRFBC30APBF
IRFBC30APBF
Na zalogi: 59580 pcs
Prenesi: IRFBC30APBF.pdf
RFQ
IRFBC30ASTRRPBF
IRFBC30ASTRRPBF
Opis: MOSFET N-CH 600V 3.6A D2PAK