IRFP21N60LPBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRFP21N60LPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRFP21N60LPBF
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 21A TO-247AC
Podatkovni listi: IRFP21N60LPBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRFP21N60LPBF
Številka dela IRFP21N60LPBF Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET N-CH 600V 21A TO-247AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20744 pcs Podatkovni list IRFP21N60LPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 320 mOhm @ 13A, 10V
Odmik moči (maks.) 330W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena *IRFP21N60LPBF
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 21A (Tc) 330W (Tc) Through Hole TO-247-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)