IRL3202L
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRL3202L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRL3202L
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET N-CH 20V 48A TO-262
Podatkovni listi: IRL3202L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRL3202L
Številka dela IRL3202L Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET N-CH 20V 48A TO-262 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 74237 pcs Podatkovni list IRL3202L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 700mV @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-262-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 29A, 7V
Odmik moči (maks.) 69W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena *IRL3202L
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 7V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V
natančen opis N-Channel 20V 48A (Tc) 69W (Tc) Through Hole TO-262-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)