K103K15X7RK53L2
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
K103K15X7RK53L2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K103K15X7RK53L2
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.K103K15X7RK53L2.pdf2.K103K15X7RK53L2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K103K15X7RK53L2
Številka dela K103K15X7RK53L2 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 823086 pcs Podatkovni list 1.K103K15X7RK53L2.pdf2.K103K15X7RK53L2.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Serija Mono-Kap™ K
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.062" (1.58mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose