K183K20X7RL53H5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
K183K20X7RL53H5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K183K20X7RL53H5
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.018UF 500V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.K183K20X7RL53H5.pdf2.K183K20X7RL53H5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K183K20X7RL53H5
Številka dela K183K20X7RL53H5 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.018UF 500V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 270869 pcs Podatkovni list 1.K183K20X7RL53H5.pdf2.K183K20X7RL53H5.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Mono-Kap™ K
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.018µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.018µF Aplikacije General Purpose