K221J15C0GH53L2
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
K221J15C0GH53L2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K221J15C0GH53L2
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: 1.K221J15C0GH53L2.pdf2.K221J15C0GH53L2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K221J15C0GH53L2
Številka dela K221J15C0GH53L2 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1054134 pcs Podatkovni list 1.K221J15C0GH53L2.pdf2.K221J15C0GH53L2.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Serija Mono-Kap™ K
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.062" (1.58mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 220pF Aplikacije General Purpose