K221K10X7RF53H5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
K221K10X7RF53H5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K221K10X7RF53H5
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.K221K10X7RF53H5.pdf2.K221K10X7RF53H5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije K221K10X7RF53H5
Številka dela K221K10X7RF53H5 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2639734 pcs Podatkovni list 1.K221K10X7RF53H5.pdf2.K221K10X7RF53H5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm) Serija Mono-Kap™ K
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 220pF Aplikacije General Purpose