K333M10X7RF5UL2
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
K333M10X7RF5UL2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K333M10X7RF5UL2
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.K333M10X7RF5UL2.pdf2.K333M10X7RF5UL2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K333M10X7RF5UL2
Številka dela K333M10X7RF5UL2 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2182304 pcs Podatkovni list 1.K333M10X7RF5UL2.pdf2.K333M10X7RF5UL2.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm) Serija Mono-Kap™ K
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.062" (1.58mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose