K560K15C0GL5TH5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
K560K15C0GL5TH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K560K15C0GL5TH5
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1.K560K15C0GL5TH5.pdf2.K560K15C0GL5TH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K560K15C0GL5TH5
Številka dela K560K15C0GL5TH5 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1382916 pcs Podatkovni list 1.K560K15C0GL5TH5.pdf2.K560K15C0GL5TH5.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Serija Mono-Kap™ K
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 56pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 56pF Aplikacije General Purpose