MAL202128151E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL202128151E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL202128151E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 63V AXIAL
Podatkovni listi: MAL202128151E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL202128151E3
Številka dela MAL202128151E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 150UF 20% 63V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85158 pcs Podatkovni list MAL202128151E3.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia x 0.709" L (10.00mm x 18.00mm)
Serija 021 ASM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 320mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 370 mOhms
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 850 mOhm @ 100Hz
natančen opis 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 850 mOhm @ 100Hz 2500 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF