MAL205346331E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL205346331E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.MAL205346331E3.pdf2.MAL205346331E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL205346331E3
Številka dela MAL205346331E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9832 pcs Podatkovni list 1.MAL205346331E3.pdf2.MAL205346331E3.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija 053 PEC-PW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.67A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can - 5 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.787" (20.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 280 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 480 mOhm @ 100Hz
natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 480 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF