MAL205726331E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL205726331E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL205726331E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.MAL205726331E3.pdf2.MAL205726331E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL205726331E3
Številka dela MAL205726331E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12061 pcs Podatkovni list 1.MAL205726331E3.pdf2.MAL205726331E3.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija 057 PSM-SI Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.85A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 280 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 480 mOhm @ 100Hz
natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 480 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF