MAL209678122E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL209678122E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL209678122E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 385V SNAP
Podatkovni listi: 1.MAL209678122E3.pdf2.MAL209678122E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL209678122E3
Številka dela MAL209678122E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 385V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3916 pcs Podatkovni list 1.MAL209678122E3.pdf2.MAL209678122E3.pdf
Napetost - ocenjena 385V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija 096 PLL-4TSI Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.7A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can - 5 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.787" (20.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 53 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.953" (75.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 164 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1200µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 164 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1200µF