MAL210232103E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL210232103E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
Podatkovni listi: MAL210232103E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL210232103E3
Številka dela MAL210232103E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1566 pcs Podatkovni list MAL210232103E3.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.992" Dia (76.00mm)
Serija 102 PHR-ST Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19.9A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 13 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.398" (111.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm @ 100Hz
natančen opis 10000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10000µF