MAL210617153E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL210617153E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: MAL210617153E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL210617153E3
Številka dela MAL210617153E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 15000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3710 pcs Podatkovni list MAL210617153E3.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.969" Dia (50.00mm)
Serija 106 PED-ST Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12.5A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.874" (22.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 16 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.535" (89.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm @ 100Hz
natančen opis 15000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 15000µF