MAL212320101
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL212320101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL212320101
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Podatkovni listi: MAL212320101.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MAL212320101
Številka dela MAL212320101 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4698 pcs Podatkovni list MAL212320101.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm)
Serija 123 SAL-A Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 220mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 600 mOhms Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.2 Ohm @ 100Hz natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.2 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAL212320151
MAL212320151
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP ALUM 150UF 20% 35V AXIAL
Na zalogi: 4943 pcs
Prenesi: MAL212320151.pdf
RFQ
MAL212320109E3
MAL212320109E3
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL
Na zalogi: 4415 pcs
Prenesi: MAL212320109E3.pdf
RFQ
MAL212320101E3
MAL212320101E3
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL