MAL212366151
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL212366151 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL212366151
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL
Podatkovni listi: MAL212366151.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MAL212366151
Številka dela MAL212366151 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4689 pcs Podatkovni list MAL212366151.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm)
Serija 123 SAL-A Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 350mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 800 mOhms Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.1 Ohm @ 100Hz natančen opis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2.1 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose