MAL214235682E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL214235682E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: MAL214235682E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL214235682E3
Številka dela MAL214235682E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63154 pcs Podatkovni list MAL214235682E3.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija 142 RHS Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.22A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2500 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose