MAL214636331E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL214636331E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL214636331E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: MAL214636331E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL214636331E3
Številka dela MAL214636331E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116688 pcs Podatkovni list MAL214636331E3.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija 146 RTI Ripple Current @ Visoka frekvenca 620mA @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2500 Hrs @ 125°C Zmogljivost 330µF