MAL215787151E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL215787151E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL215787151E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.MAL215787151E3.pdf2.MAL215787151E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL215787151E3
Številka dela MAL215787151E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17936 pcs Podatkovni list 1.MAL215787151E3.pdf2.MAL215787151E3.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija 157 PUM-SI Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.27A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 705 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.3 Ohm @ 100Hz
natančen opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.3 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF