MAL215856472E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL215856472E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL215856472E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Podatkovni listi: 1.MAL215856472E3.pdf2.MAL215856472E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL215856472E3
Številka dela MAL215856472E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23487 pcs Podatkovni list 1.MAL215856472E3.pdf2.MAL215856472E3.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 158 PUL-SI Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.82A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 76 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 93 mOhm @ 100Hz
natančen opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 93 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4700µF