MAL215937101E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL215937101E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL215937101E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.MAL215937101E3.pdf2.MAL215937101E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL215937101E3
Številka dela MAL215937101E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16646 pcs Podatkovni list 1.MAL215937101E3.pdf2.MAL215937101E3.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 159 PUL-SI Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 740mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 4814PHBK
MAL215937101E3-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.05 Ohms Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.8 Ohm @ 100Hz natančen opis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.8 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose