MBA02040C2742FCT00
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MBA02040C2742FCT00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBA02040C2742FCT00
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 27.4K OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MBA02040C2742FCT00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBA02040C2742FCT00
Številka dela MBA02040C2742FCT00 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 27.4K OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2596334 pcs Podatkovni list MBA02040C2742FCT00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Serija MBA/SMA 0204 - Professional Odpornost 27.4 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 27.4 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film