MBA02040C3003FC100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MBA02040C3003FC100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBA02040C3003FC100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 300K OHM 1% 0.4W AXIAL
Podatkovni listi: MBA02040C3003FC100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBA02040C3003FC100
Številka dela MBA02040C3003FC100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 300K OHM 1% 0.4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1624909 pcs Podatkovni list MBA02040C3003FC100.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Serija MBA/SMA 0204 - Professional Odpornost 300 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena BC4441TB
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 300 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film Sestava Metal Film