MBA02040C4642FRP00
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MBA02040C4642FRP00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBA02040C4642FRP00
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 46.4K OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MBA02040C4642FRP00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBA02040C4642FRP00
Številka dela MBA02040C4642FRP00 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 46.4K OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2549628 pcs Podatkovni list MBA02040C4642FRP00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Serija MBA/SMA 0204 - Professional Odpornost 46.4 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 5063JD46K40F12AF5BC
BC46.4KXTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 46.4 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film