MBB02070C1100FRP00
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MBB02070C1100FRP00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBB02070C1100FRP00
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 110 OHM 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MBB02070C1100FRP00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBB02070C1100FRP00
Številka dela MBB02070C1100FRP00 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 110 OHM 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2208265 pcs Podatkovni list MBB02070C1100FRP00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija MBB/SMA 0207 - Professional Odpornost 110 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 2312 815 11101
B0207C110R0F5TBC
BC110ZTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 110 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film