MBB02070C2671DCT00
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MBB02070C2671DCT00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBB02070C2671DCT00
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 2.67K OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MBB02070C2671DCT00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBB02070C2671DCT00
Številka dela MBB02070C2671DCT00 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 2.67K OHM 0.6W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1006750 pcs Podatkovni list MBB02070C2671DCT00.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija MBB/SMA 0207 - Professional Odpornost 2.67 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.67 kOhms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Axial Thin Film